We hebben deze accommodatie geboekt voor 3 nachten mede vanwege de goede beoordelingen. Dan ga je er waarschijnlijk wel met te hoge verwachtingen naartoe. Zo ook in ons geval.
Het hotel is niet echt slecht maar zeker geen supergoed hotel en locatie.
Ontvangst was vriendelijk, kamer schoon en ruim. Ontbijt is op zich niets op aan te merken, mits de andere gasten nog iets hebben overgelaten... 2 pakken vruchtensap voor 14 à15 personen is erg weinig. Tijdens ons verblijf stonden de andere gasten al om 5,30 op ivm werk dus voor ons was er geen vruchtensap meer en de melk in koffiemachine was ook op. Brood was er nog wel.
Het ontbijt is in theorie een leuk concept maar in de praktijk pakt het niet goed uit Je kunt de hele dag wat pakken dus heel veel gasten pakken in de avond al van alles, met name drank. Er is een lift maar die is alleen toegankelijk vanuit het restaurant. Is het restaurant gesloten dan wordt het gebruik van de lift lastig ivm het alarm wat in het restaurant wordt aangezet. Heb je echt een lift nodig informeer dat dan goed van te voren.! Er is airco aanwezig maar alleen in 2 kamers, dat zou wel vermeld moeten worden. Gelukkig hadden wij 1 van die 2 kamers. Wel fijn tijdens een hittegolf
De airco maakte wel veel lawaai en hield ons behoorlijk wakker.
Verder is het hotel redelijk gehorig, deuren vallen erg hard dicht
Behalve in het restaurant van het hotel is er in de omgeving weing te eten en erg prijzig. Het restaurant van het hotel was helaas dicht